Facility Management a Optimalizace ploch

Indess > Facility Management
 
Facility management odkrývá potenciály úspor, vede k optimálnímu využití budov a dovoluje organizaci, aby své síly soustředila na vlastní obor činnosti.
 
Využijte možností, které přinášejí nové technologie a šetřete náklady.
 

Softwarová podpora Facility managementu

Zabýváme se poradenstvím a výběrem vhodného softwarového řešení Facility managementu. Řídíme projekt od prvních úvah přes pilotní projekt až po uvedení aplikace do provozu včetně datového naplnění.
 

Optimalizace využití ploch kancelářských budov- Recotech

Space management, delimitace, reorganizace (pdf)

Unikátní řešení firmy ReCoTech GmbH z Berlína, které vzniklo za spolupráce s Technickou univerzitou FTW Berlín a se zástupci průmyslu a státní správy je v současné době celosvětově jedinečné.

Recotech je softwarové řešení, které pomáhá užitečně využívat plochy budov. Program prozkoumá potenciály využití ploch – nezáleží na tom, jestli plochy teprve plánujeme nebo je už užíváme. Ukáže vám jak nejlépe využít plochy, které máte k dispozici, jak vylepšit pracovní proces a výrazně uspořit náklady.  Pracujte s Recotechem a využijte plně potencionál  ploch budov.

 Pomocí Recotechu dokážeme zkombinovat požadavky organizačních jednotek na plochy a počty pracovních míst  vč. optimálních vzdáleností mezi kancelářemi s možnostmi, které budova nabízí. Výsledkem je optimální obsazení a umístění kanceláří - snížené náklady a úspora času.
Navíc systém umožňuje přepočítávat libovolné varianty rozmístění on line, rychlostí v řádu minut.
Výstupy - výkresy obsazení kanceláří a tabulky s požadovanými a přidělenými plochami - poskytují transparentní zpětnou vazbu.