Reference

Loreta, Praha

Loreta, Praha

Loreta je významný soubor budov barokní církevní architektury poutního místa. Nejdůležitější části: kostel, svatá chýše, ambity s kaplemi, věž se známou zvonkohrou a výstavní prostory pokladu.

Národní muzeum, Praha

Národní muzeum, Praha

Jedna z nejvýznamnějších neorenesančních budov v Praze, rozsáhlá, členitá a velmi bohatě zdobená na fasádách i v interiérech.

Senát Parlamentu České republiky, Praha

Senát Parlamentu České republiky, Praha

Rozsáhlý komplex raně barokní palácové architektury na Malé Straně. Členitá budova obsahuje mnoho náročně zdobených prostor (sál, kapli, zdobené chodby).

Kutná Hora

Kutná Hora

Kutná Hora

Zobrazit další reference

O nás

Indess s.r.o. se zabývá již dvě desetiletí projekty souvisejícími se zpracováním výkresové dokumentace budov a pozemků a využitím softwarových aplikací Facility managementu ve správě budov.

Softwarová podpora Facility managementu umožňuje optimální využití potenciálu nemovitostí. Spolupracujeme se zákazníkem při výběru vhodné aplikace, připravujeme data k naplnění systému, data do systému vložíme a udržujeme je v aktuálním stavu.

V oblasti výkresové dokumentace připravujeme podklady pro projekty architektů, pro správce objektů i pro odhady cen nemovitostí.

K našim partnerům patří odborné týmy a vývojové skupiny poskytovatelů softwaru.